Oferta dzienna : 23.09.2017

Żeby typować rozgrywki, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz swojego loginu, zarejestruj się.
Piłka nożna
Angielska 1. liga (tabela)1100022
West Ham - TottenhamZakład kończy: 23.09.2017, 13:30
23.09.2017, 13:30
Burnley - HuddersfieldZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Everton - BournemouthZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Manchester City - Crystal PalaceZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Southampton - Manchester UtdZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Stoke - ChelseaZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Swansea - WatfordZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Leicester - LiverpoolZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Angielska 2. liga (tabela)1100022
Bolton - BrentfordZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Derby - BirminghamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Fulham - MiddlesbroughZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Leeds - IpswichZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Norwich - Bristol CityZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Preston - MillwallZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
QPR - BurtonZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Reading - HullZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Sunderland - CardiffZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Wolves - BarnsleyZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Aston Villa - NottinghamZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Angielska 3. liga (tabela)1100022
Bristol R. - BlackpoolZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Fleetwood - SouthendZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Charlton - BuryZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Northampton - BradfordZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Oxford Utd - WalsallZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Peterborough - WiganZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Plymouth - DoncasterZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Rochdale - GillinghamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Rotherham - OldhamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Scunthorpe - PortsmouthZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Shrewsbury - BlackburnZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Angielska 4. liga (tabela)1100022
Accrington - CheltenhamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Barnet - CrawleyZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Colchester - WycombeZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Coventry - ExeterZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Crewe - CarlisleZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Luton - ChesterfieldZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Mansfield - Cambridge UtdZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Newport - GrimsbyZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Notts County - LincolnZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Stevenage - MorecambeZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Yeovil - Port ValeZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Angielska 5. liga Conference (tabela)1100022
Aldershot - LeytonZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Boreham - EbbsfleetZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Fylde - WokingZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Guiseley - DoverZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Halifax - BromleyZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Hartlepool - EastleighZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Chester - MaidenheadZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Maidstone - GatesheadZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
- DagenhamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
- BarrowZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Torquay - MacclesfieldZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Tranmere - WrexhamZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Argentyna Clausura (tabela)1100022
Arsenal Sarandi - TemperleyZakład kończy: 23.09.2017, 19:05
23.09.2017, 19:05
Huracan - Union Santa FeZakład kończy: 23.09.2017, 19:05
23.09.2017, 19:05
Chacarita - Talleres CordobaZakład kończy: 23.09.2017, 21:15
23.09.2017, 21:15
Velez Sarsfield - Boca JuniorsZakład kończy: 23.09.2017, 23:05
23.09.2017, 23:05
Godoy Cruz - IndependienteZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Austriacka 1. liga (tabela)1100022
Rapid Wien - AC WolfsbergerZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
LASK Linz - MattersburgZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
St. Polten - AdmiraZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Sturm Graz - AltachZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Belgijska 1. liga (tabela)1100022
Genk - OostendeZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Antwerp - KortrijkZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Mechelen - St. TruidenZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Mouscron - EupenZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Waasland-Beveren - AnderlechtZakład kończy: 23.09.2017, 20:30
23.09.2017, 20:30
Brazylijska Serie A (tabela)1100022
Flamengo - AvaiZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Santos - Atletico-PRZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Chorwacja 1. liga (tabela)1100022
Cibalia - ZapresicZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Belupo - RijekaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Cypryjskich 1. liga (tabela)1100022
Omonia - Alki OrokliniZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
AEL Limassol - ApollonZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Nea Salamis - AEK LarnacaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Czeska 1. liga (tabela)1100022
Bohemians 1905 - JablonecZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Jihlava - OstravaZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Karvina - BrnoZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Liberec - SlovackoZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Mlada Boleslav - PlzenZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Sigma Olomouc - DuklaZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Sparta - TepliceZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Zlin - SlaviaZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Czeska 2. liga (tabela)1100022
Pardubice - ZizkovZakład kończy: 23.09.2017, 10:15
23.09.2017, 10:15
Frydek-Mistek - Olympia PragueZakład kończy: 23.09.2017, 16:30
23.09.2017, 16:30
Hradec Kralove - PribramZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Opava - VlasimZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Duńska 1. liga (tabela)1100022
Horsens - HelsingorZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
FC Kopenhaga - SilkeborgZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Francuska 1. liga (tabela)1100022
Montpellier - PSGZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Bordeaux - GuingampZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Caen - AmiensZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Lyon - DijonZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Metz - TroyesZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Francuska 2. liga (tabela)1100022
Lorient - NancyZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Hiszpańska 1. liga (tabela)1100022
Atletico Madrid - SevillaZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Alaves - Real MadridZakład kończy: 23.09.2017, 16:15
23.09.2017, 16:15
Malaga - Ath. BilbaoZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Girona - BarcelonaZakład kończy: 23.09.2017, 20:45
23.09.2017, 20:45
Hiszpańska 2. liga (tabela)1100022
Reus - OsasunaZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Gijon - LorcaZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Granada - CordobaZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Tenerife - AlcorconZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Holenderska 1. liga (tabela)1100022
Willem II Tilburg - HeerenveenZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Feyenoord - NAC BredaZakład kończy: 23.09.2017, 19:45-
23.09.2017, 19:45
Heracles - Roda KerkradeZakład kończy: 23.09.2017, 19:45
23.09.2017, 19:45
Den Haag - Sparta RotterdamZakład kończy: 23.09.2017, 20:45
23.09.2017, 20:45
Japońska J-League (tabela)1100022
Sapporo - NiigataZakład kończy: 23.09.2017, 07:00
23.09.2017, 07:00
Shimizu - HiroshimaZakład kończy: 23.09.2017, 08:00
23.09.2017, 08:00
Iwata - OmiyaZakład kończy: 23.09.2017, 09:00
23.09.2017, 09:00
Kashiwa - FC TokyoZakład kończy: 23.09.2017, 09:00
23.09.2017, 09:00
Urawa - TosuZakład kończy: 23.09.2017, 09:00
23.09.2017, 09:00
Kofu - Yokohama M.Zakład kończy: 23.09.2017, 11:00
23.09.2017, 11:00
C-Osaka - SendaiZakład kończy: 23.09.2017, 12:00
23.09.2017, 12:00
Kashima - G-OsakaZakład kończy: 23.09.2017, 12:00
23.09.2017, 12:00
Kobe - KawasakiZakład kończy: 23.09.2017, 12:00
23.09.2017, 12:00
Liga grecka (tabela)1100022
Smyrnis - PlataniasZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Atromitos - LamiaZakład kończy: 23.09.2017, 17:15
23.09.2017, 17:15
Panetolikos - PanathinaikosZakład kończy: 23.09.2017, 19:30
23.09.2017, 19:30
Liga portugalska (tabela)1100022
Estoril - ChavesZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Moreirense - SportingZakład kończy: 23.09.2017, 19:15
23.09.2017, 19:15
Benfica - FerreiraZakład kończy: 23.09.2017, 21:30-
23.09.2017, 21:30
Liga rosyjska (tabela)1100022
Din. Moscow - CSKA MoscowZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Sp. Moscow - AnzhiZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Liga słoweńska (tabela)1100022
Triglav - AnkaranZakład kończy: 23.09.2017, 14:00
23.09.2017, 14:00
Gorica - KrskoZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Celje - O. Ljubljana Zakład kończy: 23.09.2017, 20:20
23.09.2017, 20:20
Liga węgierska (tabela)1100022
Debrecen - Puskas AcademyZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Ferencvaros - DVTKZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Paks - BalmazujvarosZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Vasas - HaladasZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Mezokovesd - UjpestZakład kończy: 23.09.2017, 18:15
23.09.2017, 18:15
Videoton - HonvedZakład kończy: 23.09.2017, 20:30
23.09.2017, 20:30
Major League Soccer (tabela)1100022
New York City - HoustonZakład kończy: 23.09.2017, 21:00
23.09.2017, 21:00
New England - TorontoZakład kończy: 23.09.2017, 23:00
23.09.2017, 23:00
Philadelphia - ChicagoZakład kończy: 23.09.2017, 23:00
23.09.2017, 23:00
Washington - San JoseZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Columbus - New York RBZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Minnesota - DallasZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Salt Lake - SeattleZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Vancouver - ColoradoZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Niemiecka 1. Bundesliga (tabela)1100022
RB Leipzig - FrankfurtZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Bremen - FreiburgZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Hoffenheim - SchalkeZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Mainz - HerthaZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Stuttgart - AugsburgZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Dortmund - MoenchengladbachZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Niemiecka 2. Bundesliga (tabela)1100022
Bielefeld - HeidenheimZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Regensburg - BraunschweigZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Norweska 1. liga (tabela)1100022
Haugesund - VikingZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Polska 1. liga (tabela)1100022
Nieciecza - Lechia GdańskZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Szczecin - Górnik ZabrzeZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Korona Kielce - Wisła KrakówZakład kończy: 23.09.2017, 20:30
23.09.2017, 20:30
Polska 2. liga (tabela)1100022
Odra Opole - Stal MielecZakład kończy: 23.09.2017, 12:45
23.09.2017, 12:45
Raków Częstochowa - BytowZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Leczna - TychyZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Puszcza - OlsztynZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Chojniczanka - GrudziadzZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Sosnowiec - SuwalkiZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Legnica - Podbeskidzie B-BZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Rumuński 1. liga (tabela)1100022
Concordia - SepsiZakład kończy: 23.09.2017, 19:30
23.09.2017, 19:30
Szkocka 1. liga (tabela)1100022
Rangers - CelticZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Kilmarnock - Dundee FCZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Ross County - HibernianZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
St. Johnstone - HamiltonZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Partick - HeartsZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Szkocka 2. liga (tabela)1100022
Brechin - DunfermlineZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Dumbarton - InvernessZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Dundee Utd. - MortonZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Falkirk - LivingstonZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Szkocka 3. liga (tabela)1100022
Alloa - Albion RoversZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
East Fife - ForfarZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Queens Park - Ayr Utd.Zakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Raith - AirdrieZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Stranraer - ArbroathZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Szkocka 4. liga (tabela)1100022
Clyde - CowdenbeathZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Edinburgh City - PeterheadZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Elgin - MontroseZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Stenhousemuir - BerwickZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Stirling A. - AnnanZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Szwedzka 1. liga (tabela)1100022
Halmstad - NorrköpingZakład kończy: 23.09.2017, 14:00
23.09.2017, 14:00
Słowacka 1. liga (tabela)1100022
Nitra - RozumberokZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Senica - TrnavaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Z. Moravce - PodbrezovaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Michalovce - Dun. StredaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Słowacka 2. liga1100022
Bardejov - SamorinZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
L. Mikulas - SkalicaZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Zvolen - TrebisovZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Spisska N.V. - KomarnoZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Poprad - InterZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Turecka 1. liga (tabela)1100022
Konyaspor - Akhisar BelediyeZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Genclerbir - BasaksehirZakład kończy: 23.09.2017, 15:30
23.09.2017, 15:30
Fenerbahce - BesiktasZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Ukraina 1. liga (tabela)1100022
Zirka - ShakhtarZakład kończy: 23.09.2017, 13:00-
23.09.2017, 13:00
Dynamo Kiev - Veres RivneZakład kończy: 23.09.2017, 18:30-
23.09.2017, 18:30
Włoska 1. liga (tabela)1100022
AS Roma - UdineseZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Spal - NapoliZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Juventus - TorinoZakład kończy: 23.09.2017, 20:45
23.09.2017, 20:45
Włoska 2. liga (tabela)1100022
Bari - TernanaZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Brescia - FoggiaZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Cremonese - PescaraZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Empoli - CittadellaZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Entella - CarpiZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Novara - AvellinoZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Perugia - FrosinoneZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Salernitana - SpeziaZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Venezia - ParmaZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Hokej
Austriacka liga hokeja (tabela)1100022
Znojmo - DornbirnZakład kończy: 23.09.2017, 17:30
23.09.2017, 17:30
Innsbruck - Fehervar AV19Zakład kończy: 23.09.2017, 19:15
23.09.2017, 19:15
Czeska 1. hokejowa liga (tabela)1100022
Kladno - Usti nad LabemZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Ceske Budejovice - ProstejovZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
- BenatkyZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Litomerice - Zakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Prerov - TrebicZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Havirov - KadanZakład kończy: 23.09.2017, 17:30
23.09.2017, 17:30
Slavia Prague - Frydek-MistekZakład kończy: 23.09.2017, 17:30
23.09.2017, 17:30
Czeska hokejowa extraliga (tabela)1100022
Trinec - LitvinovZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Kontinientalnaja Hokkiejnaja Liga (tabela)1100022
Novosibirsk - Dyn. MinskZakład kończy: 23.09.2017, 12:30
23.09.2017, 12:30
Barys Astana - UHC DynamoZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Omsk - YaroslavlZakład kończy: 23.09.2017, 13:00
23.09.2017, 13:00
Yugra - PetersburgZakład kończy: 23.09.2017, 13:30
23.09.2017, 13:30
Czechow - Slovan BratislavaZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Novgorod - ChabarowskZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Cherepovec - VladivostokZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Sp. Moscow - KunlunZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
NHL Pre-season (tabela)1100022
Vancouver - Los AngelesZakład kończy: 23.09.2017, 09:30
23.09.2017, 09:30
Minnesota - ColoradoZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Buffalo - TorontoZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Detroit - BostonZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
New Jersey - NY RangersZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Ottawa - MontrealZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Washington - CarolinaZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
St. Louis - DallasZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Chicago - ColumbusZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Arizona - San JoseZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Edmonton - Winnipeg JetsZakład kończy: 23.09.2017, 23:50
23.09.2017, 23:50
Norweska liga hokeja (tabela)1100022
Sarpsborg - Frisk AskerZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Lillehammer - ValerengaZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Szwajcarska liga hokeja (tabela)1100022
Zug - DavosZakład kończy: 23.09.2017, 19:45
23.09.2017, 19:45
Szwedzka liga hokeja (tabela)1100022
HV 71 - LinkopingZakład kończy: 23.09.2017, 15:15
23.09.2017, 15:15
Malmo - BrynasZakład kończy: 23.09.2017, 15:15
23.09.2017, 15:15
Rögle - SkellefteaZakład kończy: 23.09.2017, 15:15
23.09.2017, 15:15
Vaxjo - OrebroZakład kończy: 23.09.2017, 15:15
23.09.2017, 15:15
Karlskrona - MoraZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Lulea - DjurgardenZakład kończy: 23.09.2017, 18:00
23.09.2017, 18:00
Farjestad - FrolundaZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Koszykówka
Francuska liga koszykówki (tabela)1100022
Chalon Saone - Pau OrthezZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Hyeres-Toulon - BoulazacZakład kończy: 23.09.2017, 19:30
23.09.2017, 19:30
Le Mans - GravelinesZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Nanterre - BourgZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Paris - MonacoZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Piłka ręczna
Piłka ręczna Men - Dania (tabela)1100022
Aarhus - TonderZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
GOG - NordsjaellandZakład kończy: 23.09.2017, 16:00
23.09.2017, 16:00
Piłka ręczna Men - Hiszpania (tabela)1100022
Cangas - La RiojaZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Granollers - ValladolidZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Cuenca - BenidormZakład kończy: 23.09.2017, 18:30
23.09.2017, 18:30
Zamora - HuescaZakład kończy: 23.09.2017, 19:30
23.09.2017, 19:30
Anaitasuna - TeucroZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Piłka ręczna Men - Liga mistrzów (tabela)1100022
Chehovski Medvedi - MontpellierZakład kończy: 23.09.2017, 15:00
23.09.2017, 15:00
Elverum - SkjernZakład kończy: 23.09.2017, 17:00
23.09.2017, 17:00
Vardar Skopje - NantesZakład kończy: 23.09.2017, 17:30
23.09.2017, 17:30
Veszprem - FlensburgZakład kończy: 23.09.2017, 17:30
23.09.2017, 17:30
Barcelona - KristianstadZakład kończy: 23.09.2017, 18:00-
23.09.2017, 18:00
Dinamo Bucuresti - VelenjeZakład kończy: 23.09.2017, 19:00
23.09.2017, 19:00
Zagreb - SzegedZakład kończy: 23.09.2017, 20:00
23.09.2017, 20:00
Ważność zakładu kończy się do 60 minutWażność zakładu kończy się do 60 minut
Ważność zakładu kończy się dzisiajWażność zakładu kończy się dzisiaj
Typ:
1wygrana miejscowych
0remis
2wygrana gości
10wygrana miejscowych lub remis
02wygrana gości lub remis

reklama
Logowanie
Rejestracja
Typuj i wygraj
intreresujące
nagrody!
Rejestracja