Jak się typuje na Eurotip?

Zakłady kursowe

 

Co to jest?

Zawierając zakład bukmacherski o wyniki sportowych rozgrywek na Eurotip typujesz za darmo – za wirtualne punkty – przeciwko właścicielom systemu Eurotip. Aktualnie możesz typować wyniki przeszło 50 krajowych i międzynarodowych turniejów i lig, przede wszystkim piłki nożnej, hokeja, basketballa oraz tenisa. Typować możesz formą pojedyńczego zakładu (jeden mecz na kupon) oraz akumulowanego (AKO) zakładu. W przyszłości oferta kursów będzie rozszerzana według preferencji użytkowników.
Pojedyńcze typowanie składa się z trzech etapów: wybór meczu – dodanie zakładu na kupon – potwierdzenie kuponu.

 

1) Wybór meczu

Pierwszym krokiem jest wybór meczu. Najłatwiejszym sposobem, jak tego dokonać, jest użycie oferty w lewym słupku menu, sekcja Zakłady.

 

2) Dodanie zakładu na kupon

Po wybraniu spotkania wybierz typ, który chcesz obstawić (1-10-0-02-2) i kliknij na przycisk ‘Dodaj na kupon’. Dane spotkanie zostanie dodane na Twój aktualny otwarty kupon (jeżeli nie masz żadnego otwartego, założy się nowy). Na jednym kuponie możesz mieć jeden i więcej rozgrywek nawet z różnych dziedzin sportu; w przypadku akumulowanego/kombinowanego zakładu pojedyńcze kursy mnożą się. Informacje o aktualnym stanie Twojego konta zawsze znajdziesz w prawej części okna.

 

3) Zamknięcie kuponu

Jeżeli dodałeś na swój kupon już wszystkie rozgrywki, które chciałeś, trzeba teraz kupon zamknąć. Dokonasz tego naciskając przycisk ‘Zamknąć kupon’ albo kliknięciem na ‘Poprawić kupon / Zamknąć kupon’ w prawej części okna, wpisaniem stawianej kwoty i następnie naciśnięciem przycisku ‘Zamknąć kupon’. Po potwierdzeniu zakład zostaje zawarty, postawiona kwota zostaje odliczona z Twojego konta a kupon jest gotowy do rozliczenia. Informacje o już zamkniętych kuponach znajdziesz w sekcji ‘Moje kupony’ w górnej listwie nawigacyjnej.

 

4) Rozliczenie

Do rozliczenia dochodzi po odegraniu ostatniego meczu na Twoim kuponie. Jeżeli wszystkie mecze typowałeś poprawnie, postawiona kwota zostaje pomnożona przez całkowity łączny kurs kuponu a wynik zostanie przesłany na Twoje konto.

 

Słowniczek

 

Gatunki typów:

1 – wygrana miejscowych

10 – wygrana miejscowych albo remis

0 – remis

02 – wygrana gości albo remis

2 – wygrana gości

 

Kupon

Kupon zakładów zawiera wszelkie potrzebne informacje o Twoich typach. Najważniejsze z nich są całkowity łączny kurs oraz stawiana kwota. Łączny kurs jest wynikiem mnożenia kursów poszczególnych rozgrywek na danym kuponie. Twoja wygrana jest liczona jako iloczyn postawionej kwoty i łącznego kursu kuponu.
Twój kupon wygrywa jeżeli poprawnie typowałeś wszystkie mecze na kuponie. Do rozliczenia kuponu dochodzi po zakończeniu ostatniego meczu zapisanego na kuponie.
Liczba meczy na jednym kuponie nie jest limitowana. Jedno spotkanie na jednym kuponie może być tylko raz.

 

Kurs

Kurs pokazuje wysokość możliwej wygranej. W przypadku zakładów akumulowanych na więcej meczy łączny kurs wylicza się mnożeniem kursów poszczególnych rozgrywek. Twoja wygrana odpowiada wynikowi mnożenia kursu i postawionej kwoty. Kurs podaje prowadzący (tj. zakład bukmacherski), który zastrzega sobie prawo zmieniać go w czasie do momentu rozegrania spotkania.

 

Akumulowane zakłady

W przypadku zakładów akumulowanych typujesz wyniki kilku meczy/rozgrywek naraz. Wygrasz tylko wtedy, jeżeli poprawnie odgadłeś wyniki wszystkich rozgrywek. Poszczególne mecze dodajesz na kupon, łączny kurs jest wyliczany automatycznie. Liczba meczy na jeden kupon nie jest limitowana. Jedno spotkanie na jednym kuponie może być tylko raz.

 

Najbliższe spotkania

‘Najbliższe spotkania’ to przegląd rozgrywek, które będą rozgrywane najprędzej. Jeżeli chcesz coś obstawić i jak najszybciej znać wynik, Najbliższe spotkania' są właściwym wyborem.

 


reklama
Logowanie
Rejestracja
Typuj i wygraj
intreresujące
nagrody!
Rejestracja